*
logo
*

Einfach gute Gespräche mit Thorsten Otto und Brigitte Theile - Dany Kunešová

ALL LEVELS Vydáno dne 29.02.2012

Tip od Dany (Dany.jente) na poslechy v německém jazyce. Jednotlivé rozhovory jsou většinou se známými a zajímavými osobnostmi ze všech možných oborů v celkem hezky srozumitelné němčině. Rád posílám dál a díky.Co Vám říká jméno Dr. Juliane Diller? Na těchto webových stránkách rádia Bayern 3 se dozvíte více a věřím, že při poslechu rozhovoru s paní Diller Vám bude běhat mráz po zádech. Vzpomenete si ještě na dokumentární film o pádu letadla v roce 1971, kdy jen jediná pasažérka přežila pád letadla z výšky 3000km a strávila 11 dní v peruánské džungli? Všechna interview je možné uložit do počítače. Jsou každý všední den aktualizována ale tím pádem i ta nejstarší jsou odstraňována.

http://www.br-online.de/podcast/mp3-download/bayern3/mp3-download-podcast-mensch-otto.shtml

Einfach gute Gespräche mit Thorsten Otto und Brigitte Theile. In "Mensch, Otto!" und "Mensch, Theile!" lassen uns Menschen teilhaben an außergewöhnlichen Leistungen, bewegenden Momenten und mutigen Entscheidungen - persönliche Geschichten von besonderen Menschen, die wirklich was zu sagen haben.Pokračovat můžete zde:

PRE-INTERMEDIATE

Und was ist mit mir?

Jak vyjádřit fráze typu „A co takhle…?“, „A co…?“, „Co třeba…?“ apod.

STARTER

Pořádek slov ve větě (pro začátečníky)

Jak správně uspořádat slova v německé větě? Není to tak složité, stačí dodržet pár základních pravidel.

STARTER

Test: Pořádek slov ve větě (pro začátečníky)

Zkuste si, zda umíte správně uspořádat slova v jednoduchých větách.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Einfach gute Gespräche mit Thorsten Otto und Brigitte Theile - Dany Kunešová 1 5466 Od Jindrich Zdrazil poslední příspěvek
před 8 lety

© 2020 nemcina-zdarma.cz
Ochrana osobních údajů