*
logo
*

Jak poznáme rod u podstatných jmen?

Komentáře k článku: ALT! Jak poznáme rod u podstatných jmen?

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ICH

RAGOVAT

Je to luxusně štylové :-* :))

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jop

serioooozníí :DDDDDD :oops:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Wtf?

SOuhlasím s RAGOVAT !!:)* :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Belieber

Děkuji za zprac.gramatiky NJ.Je to přehledné a dobře se to učí.S gramatikou mám problém,ale toto přehledné zpracování mi vyhovuje.Děkuji moc. Stálá začátečnice NJ.Já když se učím slovíčka přepisuju si je na kartičky. (čtverečkovaná čtvrtka rozstříhaná na kartičky velikosti 6×4 kostičky). Z jedné strany česky z druhé německy. Používám u toho hodně barviček. Slovíčka na DIE jsou růžová, na DER modrá, na DAS oranžová. Pak kolikrát když si nejsem jistá zavřu oči představím si slovíčko a vybaví se mi barva, kterou je to napsáno. Obvykle mi tato metoda vychází velmi dobře. Kartičky sebou tahám všude. Učím se je na přeskáčku a ty co mi nejdou jedu častěji než ty co už umím. Jaký rod má v NJ letadlová loď „Nimitz“, která se jmenuje po admirálovi Nimitzovi? Také ženský?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.

© 2018 nemcina-zdarma.cz
Ochrana osobních údajů