Mein Deutsch

Poděkování autorům

 

Dobrý den,

chci jen velmi poděkovat pánům Vondruškovi a Zdražilovi, že opět rozjeli tento web! Doufám, že tady budete přispívat, co možná nejvíce a třeba se dostanete na takovou úroveň jako helpforenglish.cz :)

Díky a jen tak dále!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ProudToBeCzech vložený před 11 lety

Dobrý den,

chci jen velmi poděkovat pánům Vondruškovi a Zdražilovi, že opět rozjeli tento web! Doufám, že tady budete přispívat, co možná nejvíce a třeba se dostanete na takovou úroveň jako helpforenglish.cz :)

Díky a jen tak dále!

Děkujeme za podporu.Myslím, že ta nás táhne. Je mnoho práce kolem, ale byla by škoda to tu zabalit. Němčina není jazyk, který by byl k zahození. A budeme rádi za zpětnou vazbu – přání, připomínky, nápady. Cokoli.

Dobrý den, prosím jak to vypadá do budoucna s webem? Je opravdu škoda, že už rok se tady nic neděje, byly by to super stránky :-(. Díky

Stránky jsou super,ale ještě by to chtělo kromě gramatiky a psaní vysvětlit čtení tedy výslovnost německých vět pro lajky.Jinak web chválím je nejlepší a němčina je určitě budoucí jazyk,ale jen je škoda,že tu jsou takové velké pauzy.Určitě by to chtělo více adminů a učitelů aby tu vždy někdo byl a radil ostatním.Možná by to chtělo reklamy a natáhnout sem více lidí,ale to je můj nápad a návrh.Jinak jste super a vážím si lidí co pomáhaj jiným,protože mnoho lidí to tady neumí,ale cvičení dělá mistra,tak všem držím palce a hezký víkend.

Po delší době jsem otevřela tyto stránky a jsem moc mile překvapena. Nechci to zakřiknout, nové příspěvky jsou bezvadné a doufám, že nadšení nové autorce ( může se blíže představit?) dlouho vydrží. Baví mě i možnost opakovat si slovenštinu. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cobra11 vložený před 9 lety

Stránky jsou super,ale ještě by to chtělo kromě gramatiky a psaní vysvětlit čtení tedy výslovnost německých vět pro lajky.Jinak web chválím je nejlepší a němčina je určitě budoucí jazyk,ale jen je škoda,že tu jsou takové velké pauzy.Určitě by to chtělo více adminů a učitelů aby tu vždy někdo byl a radil ostatním.Možná by to chtělo reklamy a natáhnout sem více lidí,ale to je můj nápad a návrh.Jinak jste super a vážím si lidí co pomáhaj jiným,protože mnoho lidí to tady neumí,ale cvičení dělá mistra,tak všem držím palce a hezký víkend.

Možno sa tu bude časom dať pridať aj výslovnosť, no zatiaľ si výslovnosť slovíčok môžete vypočuť na online slovníkoch, napr. www.pons.de. V nemčine sa výslovnosť nezvykne písať ku každému slovíčku (iba pri výnikmách), keďže na rozdiel od angličtiny, sú pre výslovnosť dané jasné pravidlá. Snáď sa čoskoro podarí vydať článok aj k tejto téme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od podpolis vložený před 9 lety

Po delší době jsem otevřela tyto stránky a jsem moc mile překvapena. Nechci to zakřiknout, nové příspěvky jsou bezvadné a doufám, že nadšení nové autorce ( může se blíže představit?) dlouho vydrží. Baví mě i možnost opakovat si slovenštinu. Díky

Tak to ma veľmi teší a pokiaľ sa bude časovo dať, rada budem prispievať. :) Na profile popracujem. :) Som rada, že slovenčina nie je problém, trochu som sa bála, či to bude dostatočne zrozumiteľné, no písať po česky by som si netrúfla.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.