Mein Deutsch

Gregs Tagebuch - recenze, jak ji ještě neznáte

Komentáře k článku: Gregs Tagebuch - recenze, jak ji ještě neznáte

 

Kde koupit

A kde nakupujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od banter vložený před 12 lety

Kde koupit

A kde nakupujete?

Re: Kde koupit

Pro mne je to celkem jednoduche, vzhledem k tomu, ze ziji v Nemecku. Prednostne se divam na ebay.de, kde lze koupit knihy za euro + postovne. Jeste se mi nestalo, ze bych koupil v nepouzitelnem stavu, ale u aukce to riziko je. Casto take nakupuji u weltbild.de, kde je u knih postovne zdarma a kde jsem uvedeny titul i zakoupil.Na amazon.de uz ne tak casteji. Nekdy si proste na google.de zadam v shopping titul nebo isbn a tak i nejlepsi cenu. Nicmene u novych titulu se ty ceny nelisi. Pokud jde o postovne do Cech, tak je treba se podivat na podminky prodejce. Dival jsem u Weltbildu a postovne je 10 euro, da seplatit kreditni kartou pres internet nebo pres paypal.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindrich Zdrazil vložený před 12 lety

Re: Kde koupit

Pro mne je to celkem jednoduche, vzhledem k tomu, ze ziji v Nemecku. Prednostne se divam na ebay.de, kde lze koupit knihy za euro + postovne. Jeste se mi nestalo, ze bych koupil v nepouzitelnem stavu, ale u aukce to riziko je. Casto take nakupuji u weltbild.de, kde je u knih postovne zdarma a kde jsem uvedeny titul i zakoupil.Na amazon.de uz ne tak casteji. Nekdy si proste na google.de zadam v shopping titul nebo isbn a tak i nejlepsi cenu. Nicmene u novych titulu se ty ceny nelisi. Pokud jde o postovne do Cech, tak je treba se podivat na podminky prodejce. Dival jsem u Weltbildu a postovne je 10 euro, da seplatit kreditni kartou pres internet nebo pres paypal.

Re: Re: Kde koupit

Díky za tipy. Na ebay i amazonu nakupuji. Největší problém ovšem je, že poštovné vychází často dráž než samotné zboží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od banter vložený před 12 lety

Re: Re: Kde koupit

Díky za tipy. Na ebay i amazonu nakupuji. Největší problém ovšem je, že poštovné vychází často dráž než samotné zboží.

Re: Re: Re: Kde koupit

Je mozne, ze se da u vetsich knihkupcu, kde se da koupit i cizojazycne knihy, knihu objednat a tim i usetrit za postovne. Jinak mate pravdu, ze postovne je velmi drahe.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.