Mein Deutsch

Překlad věty

 

Ahoj,

najdete se tu někdo, kdo mi pomůže s překladem jedné jednoduché věty?

Text je následující: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, v kolik hodin se bude v neděli 19.5. psát test z NEP_2. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crouch vložený před 11 lety

Ahoj,

najdete se tu někdo, kdo mi pomůže s překladem jedné jednoduché věty?

Text je následující: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, v kolik hodin se bude v neděli 19.5. psát test z NEP_2. Děkuji za odpověď.

Např.:

Guten Tag,

ich möchte fragen, um wie viel Uhr schreiben wir den NEP_2 Test am Sonntag, 19. 5.

Vielen Dank.

Pochopitelně to lze napsat i jinak, třeba i více formálně, místo Guten Tag je mnohem lepší SEHR GEEHRTE( R), na závěr nějakou formuli jako MIT FREUNDLICHEN GRÜSSEN. Záleží na tom, jak moc má být zpráva formální, pro koho…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 11 lety

Např.:

Guten Tag,

ich möchte fragen, um wie viel Uhr schreiben wir den NEP_2 Test am Sonntag, 19. 5.

Vielen Dank.

Pochopitelně to lze napsat i jinak, třeba i více formálně, místo Guten Tag je mnohem lepší SEHR GEEHRTE( R), na závěr nějakou formuli jako MIT FREUNDLICHEN GRÜSSEN. Záleží na tom, jak moc má být zpráva formální, pro koho…

dík za odpoved

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.