Mein Deutsch

Dobrý den

 

Dobrý den, tak konečně jsem se zase mohla připojit. Už jsem se lekla, že jste Vaše bezva stránky zrušili :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gera vložený před 11 lety

Dobrý den, tak konečně jsem se zase mohla připojit. Už jsem se lekla, že jste Vaše bezva stránky zrušili :-)

Prechazelo se na novy system, take uz jsem mel strach :-)

Dobrý den, jen čistě náhodou jsem objevil tyto stránky a jsem velice rád. Pracuji asi třičtvrtě roku v německu a jsem v němčině začátečník, myslím že budou hodně dobrým pomocníkem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pewas vložený před 11 lety

Dobrý den, jen čistě náhodou jsem objevil tyto stránky a jsem velice rád. Pracuji asi třičtvrtě roku v německu a jsem v němčině začátečník, myslím že budou hodně dobrým pomocníkem.

Bohuzel se mi ted nejak nedari pripravit clanky pro nizsi urovne. Pisi o tom, co me zaujme nebo co mi cvrkne o nos :-) Ale slibuji, ze tomu nebude vecne. Diky za pochvalu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pewas vložený před 11 lety

Dobrý den, jen čistě náhodou jsem objevil tyto stránky a jsem velice rád. Pracuji asi třičtvrtě roku v německu a jsem v němčině začátečník, myslím že budou hodně dobrým pomocníkem.

Nyní tu již najdete dostatek článků pro začátečníky – stačí se podívat do příslušné sekce a zadejte filtr STARTER.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.