Mein Deutsch

Silná slovesa #1

Komentáře k článku: ALT! Silná slovesa #1

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví vanous

Jsou to opravdu užitečné stránky. Ve škole se učím již 3 rokem NJ a skoro nic neumím, a není to tím, že byc hse neučil to co mám… Myslím a doufám, že zde najdu to co potřebuji. Jen tak dál Leno Taugeld, velmi Vám děkuji…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví antinemec

ucim sa druy rok nemcinu a uz 8anglicstinu keby som to mal lporovnat nemcina je velmi tazky jazyk som z neho tupi jak tago :shock: :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Mirinda

Super, moc šikovná Lena

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lol

,,,

Děkuji za užitečné rady na této stránce. :-) Jen tak dál. :-)

:-D :-D No tak to začiná být pomalu přepych, dokonala stranka angličtiny a ted už taky nemčiny. Sice tu toho zatím není nejvíc, ale tak nic nejde hned, hlavne ze na tom sikovni lide pracuji. :-) :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví daniela

díky

super, moc děkuji, to přesně jsem potřebovala, jasně, stručně,rychle díky

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Karla15

Super!!!

mocc díky,
moc jste mi pomohla.Nemčinu se učímuž 2–3 rokem. Učitelka říká: "jestli jsi to nepochopila, nauč se to doma, já Ti to vyysvětlovat nebudu! To je strašný. Ještě že mi to ulehčují Vaše stránky NĚMČINA ZDARMA.
Moc díky.

Karla

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

nemělo by být na posledním obrázku „tod“ → „tot“?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví --

super

:-D :-D vdaka tejto stranke mam 8. 1 na nemine
:-D ucitela bola zomna paf :-D :-D :-D :-D :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Drobec

Ďakujeem učím sa prvý rok nemčinu a som s toho jeleň :shock: :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Honza

INE

a co sloveso BEGINNEN, KOSTEN, FRAGEN, FINDEN … učitelka nám dala 50 sloves a polovicu nevím .. help :D :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví zuzu

:-D jaj som rada ze som to nasla zajtra mam pisomku a vycasovane sloveso jest mi zachranilo znamku dakujem :o :-) :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.