*
logo
*

Probíhá testovací provoz nového systému. Zobrazit více informací.

Gregs Tagebuch - recenze, jak ji ještě neznáte

Komentáře k článku: Gregs Tagebuch - recenze, jak ji ještě neznáte

Kde koupit

A kde nakupujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od banter vložený před 5 lety

Kde koupit

A kde nakupujete?

Re: Kde koupit

Pro mne je to celkem jednoduche, vzhledem k tomu, ze ziji v Nemecku. Prednostne se divam na ebay.de, kde lze koupit knihy za euro + postovne. Jeste se mi nestalo, ze bych koupil v nepouzitelnem stavu, ale u aukce to riziko je. Casto take nakupuji u weltbild.de, kde je u knih postovne zdarma a kde jsem uvedeny titul i zakoupil.Na amazon.de uz ne tak casteji. Nekdy si proste na google.de zadam v shopping titul nebo isbn a tak i nejlepsi cenu. Nicmene u novych titulu se ty ceny nelisi. Pokud jde o postovne do Cech, tak je treba se podivat na podminky prodejce. Dival jsem u Weltbildu a postovne je 10 euro, da seplatit kreditni kartou pres internet nebo pres paypal.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindrich Zdrazil vložený před 5 lety

Re: Kde koupit

Pro mne je to celkem jednoduche, vzhledem k tomu, ze ziji v Nemecku. Prednostne se divam na ebay.de, kde lze koupit knihy za euro + postovne. Jeste se mi nestalo, ze bych koupil v nepouzitelnem stavu, ale u aukce to riziko je. Casto take nakupuji u weltbild.de, kde je u knih postovne zdarma a kde jsem uvedeny titul i zakoupil.Na amazon.de uz ne tak casteji. Nekdy si proste na google.de zadam v shopping titul nebo isbn a tak i nejlepsi cenu. Nicmene u novych titulu se ty ceny nelisi. Pokud jde o postovne do Cech, tak je treba se podivat na podminky prodejce. Dival jsem u Weltbildu a postovne je 10 euro, da seplatit kreditni kartou pres internet nebo pres paypal.

Re: Re: Kde koupit

Díky za tipy. Na ebay i amazonu nakupuji. Největší problém ovšem je, že poštovné vychází často dráž než samotné zboží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od banter vložený před 5 lety

Re: Re: Kde koupit

Díky za tipy. Na ebay i amazonu nakupuji. Největší problém ovšem je, že poštovné vychází často dráž než samotné zboží.

Re: Re: Re: Kde koupit

Je mozne, ze se da u vetsich knihkupcu, kde se da koupit i cizojazycne knihy, knihu objednat a tim i usetrit za postovne. Jinak mate pravdu, ze postovne je velmi drahe.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.

© 2012 Vitware s.r.o.

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno