Mein Deutsch

Časování slovesa HABEN (mít) a SEIN (být)

Komentáře k článku: ALT! HABEN (mít) a SEIN (být) v přítomném čase

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví radek

dobry

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví radek

dobry

sem blbej tato stranka je dobra

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Wtf?

Ahoj. V příkladech je věta ER IS IM GARTEN. Tam asi vypadlo T. ER IST…A pak komentáře k článku. Co tam dělají stránky Help for English? Jinak moc fajn stránky na němčinu. Ty anglické i tyhle německé mi hodně pomáhají. Ještě bych potřebovala něco na španělštinu.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ME GUSTA

ME GUSTA KAPŮŮSTA… :p TROLOL!! LOL. ME KUCHTA, ME BUCHTA, MEME TVORBA :P

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Wtf?

zítra mě čeká čtvrtletka z něminy a já si myslíím že mi to docela jde … od tý učitelky jsem nic nechápal ještě že tu je tato stránka … je prostě super

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví PAPAGAI

:oops: 8-) :? :shock: :o :-D :-( :-) :?: :idea: :oops: 8-) :? :shock: :o :-D :-( :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Wtf?

Němičina mě moc baví !! :-) :-) :-( :-( :-D :-D :o :shock: :shock:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Ivana

dotaz

Chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi Sie haben a sie haben? Jinak super stránka 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivana vložený před 12 lety

dotaz

Chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi Sie haben a sie haben? Jinak super stránka 8-)

Prohlizim kvuli chybnym testum vsechny clanky a vsiml jsem si Vaseho dotazu. Asi uz to neni aktualni, ale preci :) Pokud je ve vete Sie haben s velkym S, tak se jedna o druhou osobu jednotneho cisla, ktere vykame. Herr Novak, Sie haben aber schöne Frau. Pane Novak, Vy mate ale peknou pani. Pokud je ve vete male s, tak je to treti osoba mnozneho cisla. Das sind die Schüler der Klasse 1.A und sie haben jetzt ein großes Problem. To jsou zaci 1.A tridy a ti maji ted velky problem.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.