Mein Deutsch

Osobní zájmena a časování slovesa v přítomném čase

Komentáře k článku: ALT! Osobní zájmena a časování slovesa v přítomném čase

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví hallo

ßßßßßßßßßß

ostré s se píše(Ctrl+alt+!)a vyjde ti ßßßßßßß :-D
Zkus to taky :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Gabi

Re: ßßßßßßßßßß

mně to nejde když zmáčknu ctrl+alt a § vyjde mi toto ¤¤¤¤¤¤¤

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jano

Skus zmenit jazyk klavesnice

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví janek

já nevím :D

chtělo by to napsat při vykání je tam sice sie(při vykání) napsané, ale podrobněji napsat.....prosil bych :D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Martinka

Re: pomoooooooc!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!§

CTRL Alt !

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví hanka

ahoj,po dlouhé době chodím na kurzy němčiny a jelikož je máme jen jednou týdně,tak v podstatě je to z větší části na nás.když si nevím s něčím rady,tak mrknu na stránky a jde to.tak díky moc

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

ahoj,po dlouhé době chodím na kurzy němčiny a jelikož je máme jen jednou týdně,tak v podstatě je to z větší části na nás.když si nevím s něčím rady,tak mrknu na stránky a jde to.tak díky moc

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Dante

Ahoj , jsem v NJ naprostý laik a dělá mi hlavně problém dávat věty a slova do správného tvaru. Zkusil jsem napsat pár vět , jako součást projektu do NJ , ale vůbec si nejsem jist jejich správností. Poradil by mi někdo , prosímvás ?

Ich wohne in der Stadt – Ostrava. Dort gibt es viele Läden , Kirchen , Brücken und Stadien. Ich gehe in den Park gern spazieren. Meine hobbys sein : der Sport , Die Wissenschaft und malen. Meine Mutter arbeitet in den Krankenhaus und meine Vater ist der Unternehmer. Meine Schule ist weit , deshalb muss ich dort fahre mit der Seilbahn.

Toto se mi docela pletlo. :3 Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od koumyy vložený před 13 lety

A to slovo Gruss to maš jedno jestly tam napišeš jedno ostry ß nebo dvě normalni s (ss) protože v němčině je jedno jestly napises jedno ostry s ß nebo ss dvě normalni s. takže je jedno jestly napišeš Gruss nebo Gruß znamena to to stejne.

Tak to asi ne. Proto jsou pravidla pravopisu, aby si každý nedělal (nepsal) co chce.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.