Mein Deutsch

Osobní zájmena a časování slovesa v přítomném čase

Komentáře k článku: ALT! Osobní zájmena a časování slovesa v přítomném čase

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví MiscH_MoscH

!!!POMOZTE MI PROSÍM!!!

Prosím Vás „ZPŮSOB“ se určuje u jakého času??
Děkuji za odpověd.
Prosím napiš mi na e-mail misch-mosch@centrum.cz

Děkuji !!!

Němina

Začal sem chodit právě na jeden Gympl.Týden nemocný ale díky této stránce(článku)sem nic nepromeškal a „naskočil do rozjetého vlaku“ jako by nic.Dokonce i Profesorka byla překvapena.Moc děkuji a přeji mnoho podobných článku a úspěchů.

Díky

Už 2 roky si říkám, že bych měla začít s němčinou – že by??? :-) Díky Vám se k tomu asi „dokopu“, protože to tu je krásně vysvětlený i pro dřeváky. Díky moc.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Luci

8-) To je hustý němčinu se učím už 6let a nic takoového jsem neviděla.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví kata
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luci vložený před 14 lety

8-) To je hustý němčinu se učím už 6let a nic takoového jsem neviděla.

Re:

To jo Urbanová nás nic nenaučí a pořád jenom píšeme testy.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Luci

Re:

Jo je. KOlik let se učíte německy?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

Re: Re:

i vy??:-))
kdyby nebylo zmíněno jméno ,tak bych tipla na naši úču na nástavbě…samý test na známky(za 5,když opíšu tak 4) a vysvětlení jak a co nikde..a výběr jazyka nemožný-měla si na učňáku před 20lety NJ tak za 3 roky matura… a nezájem že na propad už tenkrát a AJ mi doučí děti a brácha.díky za tyto stránky.konečně něco pro ÚB a ÚD jako já

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Marika

ahoj, potřebovala bych vysvětlit gramatiku…př.- na co – woran, čím – womit čeho – waran, o čem – wovon atd…v otázkách i odpovědích…př. – myslím na to – ich denke daran… potřebuji vysvětlení jak se k tomu dobrat…děkuji

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marika vložený před 14 lety

ahoj, potřebovala bych vysvětlit gramatiku…př.- na co – woran, čím – womit čeho – waran, o čem – wovon atd…v otázkách i odpovědích…př. – myslím na to – ich denke daran… potřebuji vysvětlení jak se k tomu dobrat…děkuji

Re:

prostě zájmenná příslovce

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Majin

Re: ss = sß :)

Také to jde přez Start-->Spustit..a napsat: charmap

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Krater

ß

A kdyby někdo nevěděl, tak znak ß se píše ALT-GR (pravý alt)+ klávesa se symbolem §

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla

Jak se píše Gruß/Gruss

Ahoj, jak se prosím píše slovo „Gruss“ – s dvěma s nebo s ostrým ß? Poučku o krátkých a dlouhých samohláskách znám, jen se tu dohadujeme, jak se ten Gruß vlastně správně čte – dlouze nebo krátce?
Děkuji moc
Pavla

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví koumyy

tyhle stranky jsu super.Das ist supper.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví koumyy

A to slovo Gruss to maš jedno jestly tam napišeš jedno ostry ß nebo dvě normalni s (ss) protože v němčině je jedno jestly napises jedno ostry s ß nebo ss dvě normalni s. takže je jedno jestly napišeš Gruss nebo Gruß znamena to to stejne.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Johanka

naprostý začátečník

Moc, moc děkuji za úžasné stránky, perfektně vysvětlené. Jsem naprostý začátečník a vaše forma podání mi velmi pomohla při pochopení německých základů. Well done.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.