Mein Deutsch

Cvičení na slovní zásobu (Wortschatz)

Komentáře k článku: Cvičení na slovní zásobu (Wortschatz)

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Martin

super

Super text, jsi frajer.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin vložený před 13 lety

super

Super text, jsi frajer.

Re: super

Diky, bohuzel neni z me hlavy :) Ale citim to podobne jako autor :(

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví silvik

chtěla jsem se vá zeptat mate skype? kdybych se třeba jenom na něco potřebovala zeptat nebo tak neměla jsem 5 let němčiny a tak jsem vás chtěla poprosit o pomoc maličkou… Děkuji

Re:

Skype mam, ale nedam :) Pokud me chcete kontaktovat, tak to lze pres soukrome zpravy na tomto serveru nebo pres mailovou adresu jindrich.zdrazil@yahoo.de.

Pavla

Stránky jsou bezva, ale já bych potřebovala s někým, kdo mluví dobře německy koverzovat přes skype, žiji ted v Německu,asi 4 měsíce,potřebuji mluvit, má někdo zájem???
Můj Skype je lestinova.pavla,za­tím, pa P. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

Re: Pavla

ahoj nevim zda ti já pomůžu,ale také rozmyslím nad odjezdem do německa a chtěla bych se s někým pobavit o životě tam a případně také konverzovat abych si oživila němčinu,zatim třeba jen písemně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 12 lety

Re: Pavla

ahoj nevim zda ti já pomůžu,ale také rozmyslím nad odjezdem do německa a chtěla bych se s někým pobavit o životě tam a případně také konverzovat abych si oživila němčinu,zatim třeba jen písemně.

Re: Re: Pavla

Skoda, ze nemame zadne forum, stalo by to za diskuzi. Pokud mate nejake otazky, tak se klidne ptejte, rad se podelim o nazory. Po ctyrech letech v Nemecku clovek preci jen nejake zkusenosti ziska :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.