Mein Deutsch

50 nejběžnějších přídavných jmen

Komentáře k článku: 50 nejběžnějších přídavných jmen

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví tom

Dobrý den,
chtěl bych jenom upozornit na dvojité použití slov „kurz X lang(lang X kurz)“ v tabulce – asi to tam mělo být jenom jednou. Jnak, hezké stránky… 8-)

Re:

Máte pravdu, opravím to, díky!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Allien

skloňovani podstatnych jmen

dobry den skoušěl jsem si cviceni na skl. pod. jm. a vyslo mi vyhodnceni ze podstatne jmeno sestře je spravne:der Swester ale ma byt preci :der Schwester(treti pad)jinak pekne vanoce preje leos

?

nechapu co maji vsichni za problemy , upozornuji a opravuji, at si ty stranky udelaji sami, kdyz jsou tak chytri. co by chteli zadarmo ? ja jsem vrele vdecna a dekuji za vas cas, ktery jste tomu venovala. mikilajda

súhlasím s mikilajda

som zo Slovenska a tieto stránky mi veľmi pomáhajú, som všetkým,ktorí zadarmo pomáhajú s nemčinou velmi vďačná a skladám im za to hlbokú poklonu atora

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví kikishka

BEST

jsou to dobré stránky německy se tu snadno naučím i v 8.ročníku ZŠ

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví prcek

Leno Prosím pomůžete Radou???

Leno, prosím jsem samouk, co nikdy ani neviděl něm.knihu-no nic. Nevím kde začít, musím se naučit základy díky zaměstnání.Snažím se učit od Vás tady, ale je to velmi těžké, nemám žádný návod jak začít a s čím. Potřebuji se dorozumět, nesložím ani kloudnou větu, pár slovíček umím-od tud. Moc děkuji za jakoukoli radu.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lily

Re: ?

Souhlasím…jste moc šikovná…děkuji…moc mi to pomáha…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví matussfasd

lol

toto je fakt kravovina mamka mne nuti se to ucit tvl...... :-( :-( :-( :-( :-( :-( **** **** **** ****

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví silvik

Dobry den,
chtěla jsem se vás zeptat jestli nemáte skype 5 let jsem neměla němčinu a kdybych jeno s něčím potřebovala poradit…ale nevadí jestli nebudete chtít ;)…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.