*
logo
*

Wladimir Kaminer - Russendisko

ALL LEVELS Vydáno dne 18.03.2012

Die Weltpremiere findet am 21. März in Berlin statt.Asi nejznámější kniha ruského spisovatele W. Kaminera, který žije se svou rodinou od roku 1990 v Berlíně a za tu dobu se stal jedním z nejoblíbenějších "německých" (ja on říká - ruských, německy píšících) spisovatelů, byla zfilmována. Od 29. března poběží Russendisko v německých kinech v hlavní roli s Matthiasem Schweighöferem. O tom, zda se tento film bude promítat i v jiných zemích, jsem nic nenašel. Podrobné informace najdete na internetových stránkách:

http://www.russendisko-derfilm.de/?www.russendisko-derfilm.de/

Přímý přenos z premiéry můžete sledovat od 18:30 např. na stránkách známého řetězce kin cinestar jako Live-Übertragung.

http://www.cinestar.de/de/kino/pirna-filmpalast/events/live-uebertragung-russendisko/

Live-Übertragung am Mittwoch, den 21. März ab 18.30 Uhr: Besucht auf unserer Website per Mausklick die exklusive Weltpremiere von "Russendisko", der neuen Komödie mit Matthias Schweighöfer. Wir übertragen das glamouröse Event via Live-Stream aus dem CineStar Original im Berliner Sony Center! Dieses Star-Aufgebot ist kaum zu toppen - seid live von zu Hause aus dabei und freut Euch auf Matthias Schweighöfer, Friedrich Mücke, Christian Friedl, Peri Baumeister, Susanne Bormann und viele weitere Stars! Mit dabei sind auch Regisseur Oliver Ziegenbalg, der Autor Wladimir Kaminer, die Filmproduzenten und der Gründer der Russendisko!

Typisch deutsch und trotzdem lustig!Pokračovat můžete zde:

PRE-INTERMEDIATE

Hospůdko známá na návsi

Hospoda, krčma, hostinec, restaurace, putika, lokál, špeluňka a mnoho jiných pojmů pro místnosti, kde lidé popíjejí a baví se. V němčině máme také několik výrazů, na které se v tomto článku podíváme.
PRE-INTERMEDIATE

Cvičení na slovní zásobu (Wortschatz)

Klasický test pro doplňování slov do textu. Podobné testy jsou součástí zkoušek Zertifikat-Deutsch nebo Goethe-Zertifikat na všech úrovních.
ELEMENTARY

Anzeige einsamer Frau - test na přídavná jména

Krátký povánoční test na zahřátí (možné též jako inspirace pro osamělé). Vysvětlení najdete v článku o přídavných jménech z 22. 5. 2011.
Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář